Anatolia film 2002 yılında İstanbul'da kuruldu.
Filmcilik sektöründe çok geniş çalışma alanlarıyla yurt içinde ve yurt dışında çok kısa bir süre içerisinde tanınan bir firma haline geldi.
Yurtdışındaki uluslararası film çalışmalarıyla yapımlarını pek çok ülkede gösterme imkanı buldu. Firmamızın yaptığı çizgi filmler; İNGİLİZCE, ARAPÇA, ALMANCA, FRANSIZCA, HOLLANDACA, BULGARCA, ARNAVUTÇA, HİNTÇE, KÜRTÇE, GÜRCÜCE ve ÇİNCE dillerine tercüme edilerek bu ülkelerde izleyicisi ile buluştu.

FRANSA da bulunan Türkler ile ilgili yapılan belgesel film hem FRANSIZ devlet arşivlerinde kayıt altına alındı hem de PARİS'deki sinemalarda FRANSA BAKANLIĞI tarafından gösterime girdi.
AMERİKA, RUSYA, UKRAYNA, MACARİSTAN, SURİYE, ÜRDÜN, FRANSA, ALMANYA, HOLLANDA, MAKEDONYA, ARNAVUTLUK, BULGARİSTAN, gibi ülkelerde çekimleri gerçekleştirilen belgesel filmler TÜRKİYE'DE ve YURTDIŞINDA izleyici kitlesine ulaşmaya devam ediyor.
Reklam, tanıtım ve post prodüksiyon hizmetlerini de veren firmamız; TC DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞINA, T.C. KÜLTÜR BAKANLIĞINA, TRT, BELEDİYELERE yönelik film ve tanıtım hizmetleri vermiş bulunmaktadır.
700 bölümü aşan belgesel film, 20 bölüm TV filmi, ve 60 bölümü aşan çizgi filmleriyle firmamız sanatçının üzerine düşen görevi hakkıyla yerine getirmek için çalışmalarını sürdürüyor...

 

 

 

 

Hizmetlerimiz

Reklam ve tanıtım filmi çekimleri.

Tanıtım filmleri.

Sinema filmi çekimleri.

Dizi film çekimleri.

Belgesel çekimleri.

TOP